Poznaj przydatne akcesoria do pracy dla mężczyzn

W zależności od rodzaju wykonywanego zawodu akcesoria przydatne mężczyźnie w pracy mogą się nieco od siebie różnić, ale i wśród nich można natknąć się na takie najbardziej uniwersalne, które nie tylko są praktyczne, ale również dodają klasy i profesjonalizmu każdemu mężczyźnie, który je posiada. Należą do nich między innymi teczka męska, zegarek czy wieczne pióro. 

Czytaj więcej „Poznaj przydatne akcesoria do pracy dla mężczyzn”

Jakie wybrać biurko i krzesło do pracy zdalnej?

Praca zdalna wymaga przygotowania nie tylko pod kątem odpowiedniego nastawienia i znalezienia przestrzeni do pracy, ale również w zakresie wyboru dobrej jakości krzesła oraz biurka do pracy. O ile wykonywanie obowiązków na służbowym laptopie ustawionym przy kuchennym stole być może będzie odpowiednim rozwiązaniem jeśli będziesz pracować w domu dzień czy dwa – zdecydowanie nie jest to dobra opcja na dłuższą metę.

Czytaj więcej „Jakie wybrać biurko i krzesło do pracy zdalnej?”

Kiedy opłaca się kupować na raty?

Kupowanie na raty zyskujące w ostatnich latach popularność stało się już codziennością. Z możliwości rozłożenia ceny na raty możemy skorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Postępowanie przy udzielaniu rat we wszystkich sklepach wygląda podobnie, różni się ono głównie kredytodawcą. Zazwyczaj wymagane jest nasze oświadczenie słowne lub pisemne bądź dokument potwierdzający, iż posiadamy stałe źródło dochodów.Czytaj więcej „Kiedy opłaca się kupować na raty?”

Telewizor do 1000zł – porównanie modeli

Ceny sprzętu RTV potrafią przyprawić o niemały zawrót głowy, ale nie trzeba od razu wydawać kilku tysięcy złotych na dobrej jakości telewizor. No, chyba że ktoś naprawdę pragnie stworzyć swoje domowe kino, a kwestia finansowa nie odgrywa dla niego większego znaczenia. Prawda jest taka, że nawet za tysiąc złotych można kupić już dobry telewizor, który posłuży nam przez lata.Czytaj więcej „Telewizor do 1000zł – porównanie modeli”