Zawieramy umowę pożyczki – na co zwrócić uwagę?

To właśnie umowa o udzielenie pożyczki jest dla nas wiążąca w momencie, kiedy decydujemy się na zaciągnięcie takiego zobowiązania. Do tego dokumentu zazwyczaj odwołujemy się w momencie pojawienia się różnego rodzaju kwestii spornych. Na co powinniśmy wobec tego zwrócić uwagę już na etapie jej zawierania oprócz tak oczywistych kwestii, jak dane pożyczkobiorcy i pożyczkodawcy? Czytaj więcej „Zawieramy umowę pożyczki – na co zwrócić uwagę?”

Pożyczanie z głową – jak nie wpaść w wir pożyczek?

Pożyczka jest popularnym produktem, dzięki któremu można szybko rozwiązać swoje chwilowe problemy finansowe. Należy jednak pamiętać o tym, aby pożyczać zawsze tyle, ile jesteśmy w stanie spłacić. Niniejszy artykuł to poradnik dla tych osób, które chcą dowiedzieć się, jak pożyczać pieniądze z głową, aby nie wpaść w tzw. spiralę pożyczkową. Czytaj więcej „Pożyczanie z głową – jak nie wpaść w wir pożyczek?”

Tanie wakacje dla całej rodziny

Letni okres sprzyja wakacyjnym wyjazdom poza obręb najbliższej okolicy. Nie da się ukryć, że odpoczynku potrzebują zarówno dzieci, jak i dorośli. Co jednak robić, kiedy portfel świeci pustkami, a nie ma czasu na odłożenie kilku tysięcy złotych na zagraniczną wycieczkę? Dzięki dobremu zaplanowaniu wczasy nie muszą być kosztowne.

Czytaj więcej „Tanie wakacje dla całej rodziny”

5 sytuacji w których pożyczka online może być najlepszym rozwiązaniem finansowym

Pieniądze są niezbędne, aby utrzymać siebie, a także rodzinę w ryzach pewności o lepsze jutro. Dlatego też czasami zdarza się, że po prostu może zabraknąć gotówki na koncie, pojawił się nieoczekiwany wydatek i w ekspresowym tempie trzeba uzyskać brakującą kwotę. Pożyczka online sprawdzi się w tym przypadku najlepiej, gdyż ze względu na szybkość weryfikacji wniosku, można praktycznie od ręki spodziewać się danej kwoty na swoim koncie.Czytaj więcej „5 sytuacji w których pożyczka online może być najlepszym rozwiązaniem finansowym”