Każdy marzy o tym, by jego ślub był niezwykły. Ma być oryginalny. Powinien się wyróżniać. Dobrze, gdy zapada w pamięć nie tylko Młodym, ale też wszystkim gościom. Jak to zrobić? Jak zagwarantować sobie, że wszyscy będą mówili tylko o Twoim ślubie? Zrób efektowne wejście! 

 

Klasyczne auto

Świetnym pomysłem jest wypożyczenie klasycznego auta. Prezentują się świetnie i są wyjątkowo eleganckie. Nadają się na klasyczne śluby z blichtrem. Jeśli  więc marzysz o wielkim weselu pełnym przepychu – wynajmij klasyczny samochód z szoferem. Taka przyjemność kosztuje od 200 do 280 zł za godzinę. Większość wynajmujących zastrzega jednak, że minimalny czas to 5 godzin. Oznacza to wydatek 1000 do 1400 zł. Jest to dosyć istotna kwota i duży wydatek, na który Młoda Para nie zawsze może sobie pozwolić. W tym celu doskonale sprawdzą się pożyczki online. Jeśli chcielibyśmy też mieć sesję zdjęciową z tym samochodem to konieczna będzie dopłata. Obecnie, najczęściej sesje robi się w zupełnie innym dniu niż samo wesele. Decydując się na klasyczne auto, warto upewnić się, że suknia ślubna Panny Młodej się do niego zmieści i nie pogniecie się zanadto. Niektóre auta są dwuosobowe, wtedy nie płaci się za wynajęcie kierowcy.

 

Superauto

Jeśli jednak wolisz bardziej współczesne maszyny to wypożycz superauto. Wyobraź sobie, że podjeżdżasz pod kościół Bentleyem albo Maserati. Piękny widok, prawda? Za wypożyczenie elektrycznej Tesli Model X zapłacimy 1850 zł. Na taki cel zdecydowanie opłaca się wziąć pożyczkę online. Przejażdżka takim autem jest czymś, co doskonale upamiętni ten ważny dzień. Takie auta będą świetnie wyglądać na zdjęciach. Na pewno każdy z gości będzie chciał być z nimi sfotografowany. W ten sposób auto wypożyczone do ślubu może równocześnie stać się jego atrakcją.

 

Balon

Miłośnicy ekstremalnych wrażeń mogą wybrać się w lot balonem i to nim dostać się na miejsce wesela. To bardzo ciekawa i oryginalna opcja. Koło gigantycznego, kolorowego balonu ciężko jest przejść obojętnie. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią zwracać na siebie uwagę. Koszt takiego lotu do ok. 6000 zł. Jeżeli, chcielibyśmy też mieć sesję zdjęciową w balonie i obok niego to do tej kwoty trzeba jeszcze doliczyć 500 zł. Za udekorowanie zapłacimy kolejne 550 zł. Łącznie to koszt ponad 7000 zł. To już konkretna kwota. Warto rozważyć wzięcie na jej pokrycie pożyczki online.

 

Bryczka

Romantykom może spodobać się przejażdżka bryczką. Oczywiście do wyboru jest wiele pojazdów – karoce, karety, powozy, bryczki imitujące powóz Kopciuszka. Łączy je tylko to, że są ciągnięte przez żywe konie. Te imponujące zwierzęta mogą stać się atrakcją każdej imprezy. Zwłaszcza, jeśli odbywa się ona w plenerze. Ceny zaczynają się od 800 zł za dzień i potrafią dojść do 1800. Są one uzależnione od rodzaju pojazdu, ilości koni oraz od ozdób. Im lepiej i bardziej dostojnie prezentuje się cały zestaw, tym wyższa jest cena jego wynajmu. Warto też pamiętać, że w miesiące zimowe można zamienić powóz na ozdobne sanie. Takie wyjście jest dostępne wyłącznie w miejscach, w których zalega głęboka pokrywa śnieżna. Sanie zaprzężone w konie prezentują się magicznie.

 

Statek

Miłośnicy wody mogą na wesele dostać się statkiem lub jachtem. Najlepiej, by wesele odbywało się w plenerze – blisko pomostu. Wszyscy goście weselni będą mieli okazję zobaczyć Młodych na statku. To wyjątkowo romantyczne okoliczności. Ciekawą propozycją jest odbycie krótkiego rejsu. W jego czasie, wszyscy goście dopłyną wspólnie na miejsce imprezy. Na pokładzie statku można nie tylko podziwiać widoki, ale też, za odpowiednią dopłatą, skosztować bufetu. Cena jest uzależniona od modelu i rodzaju statku. Za rejs prostym stateczkiem, który mieści do 200 osób zapłacimy 5000 zł za 3 godziny. Każda kolejna to tysiąc złotych. Jeśli wybierzemy katamaran mieszczący 350 osób to zapłacimy 7000 za pierwsze 3 godziny. Alternatywą jest płacenie od osoby. Wtedy, cena wynosi 100 zł za osobę za pierwsze 3 godziny i 20 zł za każdą następną. W zależności od liczby weselnych gości, kwota ta może urosnąć do całkiem sporych rozmiarów. Na szczęście, są pożyczki online, które można wziąć bez wychodzenia z domu.